PSG largohet në mënyrë sensacionale

PSG largohet në mënyrë sensacionale!

Mauricio Pochettino ka pak minuta që shkruan Le Parisien për eliminimin e PSG.

Fati i trajnerit argjentinas tashmë duket se është vulosur, duke marrë parasysh.

“Tepër serioze dalja nga Champions League në 1/16, në këtë mënyrë.

Dhe pas Messit, në verë erdhën Donnarumma, Hakimi, Wijnaldum dhe Sergio Ramos. “Ky eliminim do të lërë gjurmë”, shkruan edicioni online i gazetës shumë pranë ngjarjeve të PSG-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I dashur, Luan. Kujtohu gjithmonë se dobësitë e tua të bëjnë një person perfekt

Story i radhës

Rritja e çmimit të karburantit/ Autoriteti i Konkurrencës nis hetimet: Janë procese të komplikuara

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish