PSG e merr falas mesfushorin e Barcelonës

Barcelona tregon dhe njëherë se është një klub me probleme.

Ata kanë lejuar Ranhan që të largohet falas drejt PSG.

Ekipi francez bindi mesfushorin me tipare të avancuara që të kalojë në Paris.

Kostot e lëvizjes? Zero! Barcelona nuk përton asnjë cent për lojtarin, vetëm 3 milion euro nëpërmjet bonuseve nëse arrihen.

Ish-kampionët e Spanjës do të përtojnë 35% nga shitja e ardhshme e lojtarit. 27-vjeçari luajti mjaft mirë sezonin e kaluar te Celta Vigo, ndërsa do të provojë fatin te kampionët e Francës.

Ngjarja paraprake

Shkalla e zjarreve në Kaliforni vazhdon të rritet

Ngjarja e ardhëshme

PD në protesta pas ndryshimeve në Kod? Bylykbashi: Opozita përgatitet tani…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian