PSG “blindon” Mbappen

PSG “blindon” Mbappen!

Me performancën e tij në “Katar 2022”, Kylian Mbappe mahniti globin dhe vërtetoi edhe njëherë se është një nga lojtarët më të mirë në Botë.

Megjithatë, e ardhmja e tij tek gjigandët e Paris Saint-Germain ende nuk është e sigurtë, me 24-vjeçarin që prej kohësh do të largohet nga Franca, madje pati dhe aludime se një transferim i “asit” francez, mund të ndodhte që në merkaton e janarit.

Mediat në Francë kanë bërë të ditur se PSG nuk do të lejojë në asnjë mënyrë, një largim të Mbappes në janar, por nuk është mohuar një largim i mundshëm i sulmuesit francez në merkaton e verës, ku Real Madrid e Liverpool janë kandidatët kryesor për të marrë shërbimet e 24-vjeçarit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Stresi nuk e pranon ‘humbjen’ nga Gresa

Story i radhës

Kemi festa, lum e mjerë ne, pagat dhe pensionet “nën dhe”, çmimet “mbi re”!!!

Të fundit nga