Pse mendoi Ashton Kutcher që Mila po e tradhtonte?

Çifti Ashton  – Mila realizoi një intervistë me ‘The Today Show’ dhe aktori tregoi se ka dyshuar për tradhëti nga bashkëshortja e tij.

“U zgjova në mes të natës dhe gjeta gruan time para ‘Netflix’ duke parë një skenë seksi. Në fillim isha konfuz, nuk po e kuptoja nëse po shikonte porno apo ishte me dikë tjetër në krevat. U tmerrova në fillim, por kuptova që ajo po më tradhtonte me ‘The Bridgerton”, rrefeu ai duke qeshur.

Nga ana tjetër Mila pranon se është ‘fajtore’ për fiksimin me serialin që po bën namin.

“Zakonisht në orën 9 unë fle pavarësisht se çfarë ndodh rreth meje, por ‘The Bridgerton’ më ka mbajtur zgjuar deri në mesnatë”, ka thënë ajo.

Vetë Ashton akoma nuk është fiksuar pas serive, ndërsa Mila po mbaron sezonin e parë, duke ju shtuar listës së mbi 80 milionë njerëzve që e kanë parë serialin.

Image
Ngjarja paraprake

Shpërthimi i fuqishëm rrafshon një hotel në Greqi

Ngjarja e ardhëshme

Prishtina kundër Pejës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian