PS refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për zgjedhjen e presidentit, Berisha i përgjigjet nga Elbasani

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për çështjen e zgjedhjes së presidentit.

Nga Elbasani ish-kryeministri Berisha u pyet nga gazetarët për këtë qëndrim të socialistëve.

Berisha u përgjigj shkurt duke thënë se kjo e nderon. 

“Më nderon me refuzimin e tij”, u shpreh ai në përfundim të takimit me demokratët në kuadër të nisjes së fushatës për kreun e PD-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lajçak pas takimit në Bruksel: Nuk ka marrëveshje për targat mes Serbisë dhe Kosovës

Story i radhës

Pse disa kriptomonedha kanë një limit qarkullimi?

Të fundit nga