“Provokim”, kënga më e re e Neki Emrës

Këngëtari njihet për projektet e tij të shumta muzikore të cilat pëlqehen nga publiku.

Dhe, Neki Emra paralajmëroi përmes rrjeteve sociale se së shpejti do publikojë një këngë të re.

Në njoftimin e tij, ai zbuloi edhe titullin e këngës e cila quhet ‘Provokim’ dhe do jetë kënga e parë e tij për vitin 2021.

Ndryshe, Neki Emra është i angazhuar së fundi në njërin nga televizionet e njohura i cili merr pjesë në një emision gatimi.

Theksojmë se, projektin e ri do e lansojë me videoklip.

Image

 

Ngjarja paraprake

Vjen parashikimi, ky do të jetë moti për ditët në vazhdim

Ngjarja e ardhëshme

VOA: BE dorëzon sasinë e parë të vaksinave në Ballkan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian