Protestë në Himarë për lirimin e tij, Fredi Beleri reagon nga burgu

Kryebashkiaku i zgjedhur në Himarë Fredi Beleri, ka reaguar pas protestës për lirimin e tij.

Beleri: Jam mirë, jam i fortë. Jam duke pritur.

Kanë kaluar 3 muaj, jam i vendosur të qëndroj këtu sa të duhet, të betohem kryetar bashkie dhe të shkoj atje ku më kanë emëruar himariotët.

Dua t’u them atyre të jenë të fortë, të presin dhe të kenë besim te Zoti dhe besim në luftë. Drejtësia mund të jetë e ngadaltë. Ndonjëherë më shpejt, ndonjëherë më ngadalë, por në fund fiton gjithmonë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rusia pretendon se ka interceptuar avion norvegjez

Story i radhës

Zeqiri: Nuk shoh kushte për mbajtjen e zgjedhjeve në veri

Të fundit nga