Ngjarja paraprake

Kurohej në Turqi prej 1 tetorit, koronavirusi i merr jetën efektivit të policisë kufitare Shkodër

Ngjarja e ardhëshme

Lampard mbron Abrahamin dhe Chilwell

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian