Protesta kundër rritjes së çmimeve, bllokohet aksi nacional Bulqizë-Peshkopi dhe Bulqizë-Tiranë

Shqipëria13 mars 2022

Anëtarët e Komisionit të Ligjeve në Kuvendin e Shqipërisë, vizitë në Kosovë

Në vijim të vizitës në Prishtinë, anëtarët e Komisionit për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, të kryesuar nga kryetarja,  Klotilda Bushka, dhe zëvendëskryetarja, Dhurata Çupi,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Aksident në Prishtinë, të lënduar e dëme materiale

Story i radhës

Gjuetia e Putinit për “tradhtarët”/ Kështu i vendosi në arrest shtëpiak dy krerët e inteligjencës ruse FSB

Të fundit nga