Propaganda dashakeqe dhe nxitëse kundër Ali Ahmetit nuk ka të ndalur

Propaganda dashakeqëse dhe nxitëse kundër Kryetarit Ali Ahmeti dhe përpjekjeve të kombit shqiptar për liri dhe pavarësi nuk ka të ndaluar.

Lajmi i rremë i një portali pro-opozitar shqiptar për gjoja aktakuzë kundër z. Ahmeti është dëshmia më e mirë për qëndrimin e tyre të vazhdueshëm ndaj zhvillimeve të fundit dhe luftës çlirimtare të kombit shqiptar.

z.Ahmeti është bashkëthemelues i LPK-së dhe UÇK-së, përkrahës i sundimit të ligjit, drejtësisë joselektive dhe këtë e ka dëshmuar gjithmonë edhe në rastin e dëshmisë së fundit në Prishtinë.

Ata që ia duan të keqën shqiptarëve dhe UÇK-së dhe porositësit e lajmeve të rreme bëjnë mirë të përmbahen nga shpifje të tilla sepse këtë nuk do t’ua fal as e kaluara, as e sotmja, as e nesërmja, por do të mbetën me njollën e merituar.

Ngjarja paraprake

Turqi, urdhër arresti për 89 terroristë të dyshuar të FETO-s

Ngjarja e ardhëshme

Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian