Programin festiv: “22 Nëntori” Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe, sonte LIVE në FLAKA

Sonte me fillim prej ora 21.30 Qendra për Kulturë në Gostivar do të shfaq programin festiv: “22 Nëntori” Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe, njofton FLAKA

“Pershkak të situates Covid19 programi do të jepet drejtpërdrejt në faqen e Facebook-ut, si dhe në faqet e mediumeve TV2 Gostivar , TV GLOBI , portali FLAKA dhe Gostivari Sot. Në kremtën e përbashkët do të marrin pjesë nxënësit e të gjitha shkollave fillore, të mesme dhe periferike të Gostivarit me rrethinë”, njoftuan nga drejtoria e Qendrës për Kulturë.

Pra, programi do të mund të ndiqet LIVE edhe në faqen zyrtare të FLAKA në Facebook. FLAKA

Ngjarja paraprake

iPhone 12 mini: Smartfon të vogël më të mirë nuk ka

Ngjarja e ardhëshme

Katër shqiptarë standardë! Kololli në formë, shënon për barazimin e Zurich-ut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian