“Procesi më i bukur në botë”, Olta i jep gji djalit!

Që kur erdhi në jetë, Amari pushtoi të gjithë botën e saj.

Olta Gixhari na e ka treguar përmes postimesh të ndryshme sesa shumë po e shijon mëmësinë.

Ajo adhuron çdo minutë të kaluar me të birin, dhe ato ndjesi, kërkon t`I ndajë me të gjithë. Së fundi, ka postuar një foto ku shihet duke I dhënë të voglit të vet gji.

“Procesi më i bukur në botë”, ka shkruar aktorja në krah të fotos, në të cilën shihet me djalin në krahë.

Shume e kanë komplimentuar per faktin qe ka zgjedhur ta ushqeje femijen e saj me gji. 

Por ndërsa fotot me Amarin nuk i kursen, ende nuk ka postuar një foto të plotë të vogëlushit, e as të partnerit me të cilin jeton në Spanjë prej disa muajsh.

Ngjarja paraprake

Besimi në Takimet vjetore FMN-Banka Botërore: Në përgaditje plani i veprimit për menaxhim më të mirë të investimeve publike

Ngjarja e ardhëshme

Avionët F-35 të forcave amerikane stërvitje në qiellin e Izraelit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian