Probleme për Barcelonën, Busquets dëmton ligamentin

Sergio Busquets nuk do të paraqitet kundër Gjermanisë në ndeshjen e fundit në Nations League.

Ai është kthyer për në Barcelonë, ku do të nis me procesin e rikuperimit.

Mesfushori i Barcelonës raportohet se ka ndrydhur ligamentin e jashtëm në gju dhe do të jetë jashtë për disa javë.

Është një goditje e madhe për Ronald Koeman, pasi Busquets ka qenë titullar i padiskutueshëm te Barça.

Ngjarja paraprake

Kandidati për Reis të BFI-së falënderon hoxhallarët dhe këshillat e xhamive, uron për zgjedhje të lira

Ngjarja e ardhëshme

Britanikët gati vaksinë tjetër anti-covid, dhjetë herë me i lirë se Pfizer

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian