Prishtina – Ulpiana, Ballkani – Feronikeli, rezultatet e pjesës së parë

Përfundojnë pjesët e para.

Prishtina – Ulpiana, 45 minuta e parë nuk sollën gola. 

Të dy ekipet kërkojnë fitoren.

Ballkani po udhëheq me rezultat 3:0 ndaj Feronikelit nga Drenasit, në takimin e javës së 24-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Armend Thaqi (9′), Meriton Korenica (27′) e Blend Baftiu (41′) shënuan për Ballkanin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Merret vendimi: Sa do të jetë çmimi i karburanteve sot dhe nesër

Story i radhës

Pamje dramatike nga momenti kur kryetari i Melitopolit rrëmbehet nga rusët, ushtarët i kishin vendosur qese në kokë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish