Prishtina përfshihet nga moti i keq, stuhi, breshër dhe erë e fuqishme

Disa minuta më parë në Prishtinë ka filluar një stuhi e furishme e cila është shoqëruar me shi, breshër të rrëmbyeshëm dhe erë të fortë.

Në pamjet e publikuara shihet momenti teksa kryeqyteti përfshihet nga një rrebesh shiu, ndërkohë pjesa e parë e ditës u karakterizua me temperatura të larta.

Stuhia ishte paralajmëruar para pak orësh edhe nga faqja MeteoBallkan./albeu.com

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Podujeva po bëhet me pishinë të mbyllur gjysmë-olimpike

Story i radhës

Vlera e Bitcoin ra nën 19 mijë dollarë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish