Prishtina fillon përgatitjet

Klubi me renome i futbollit Prishtina, fillon përgatitjet për pjesën e dytë të kampionatit.

“Fillojnë përgatitjet dimërore!

Nesër nisin seancat stërvitore.

Pas pushimit që nga ndeshja e fundit me Dritën, futbollistët bardhekaltër nesër i rikthehen përgatitjeve dimërore.

Seanca stërvitore nis nga ora 12.30 në fushën ndihmëse të Prishtinës”, njofton faqja e FC Prishtina.

Ngjarja paraprake

Zaev-Besimi: Viti 2021-Vit i rimëkëmbjes ekonomike

Ngjarja e ardhëshme

Mundësia për një vaksinë të përbashkët kundër COVID-19, i bën bashkë Putinin dhe Merkelin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian