Prishtina – Ballkani, ky është rezultati i pjesës së parë

Prishtina -Ballkani, po takohen në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë. 

Të dy ekipet po tregojnë lojë të mirë. 

Në fund të pjesë së parë, Ballkani u duk m agresivë në drejtim të portës së kampionit në fuqi. 

Pjesa e parë mbyllet pa gola (0:0).

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Më thonë: Faton, pse s`po e kritikon Albinin? Ja, përgjigjja ime!

Story i radhës

Policia e Shtetit bën bilancin e javës: Sekuestrohen tre laboratorë, 4 armë zjarri dhe arrestohen qindra persona

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish