Prishet materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, do të ndërtohet godina e re me 3 kate

Materniteti “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë është prishur ditën e sotme në mënyrë që të ndërtohet godina e re.

Në tabelën që prezanton projektin thuhet se prishja do bëhet për të mundësuar rikonstruksionin e godinave të këtij materniteti si dhe ndërtimin e një godine të re me tre kate.

Kohëzgjatja e punimeve është 36 muaj, ndaj pritet që gjithçka të jetë gati për 3 vite.

Ngjarja paraprake

Netanyahu premton fluturime direkte midis Tel Avivit dhe Mekës

Ngjarja e ardhëshme

Chelsea është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian