Princi Harry dhe James Corden u panë së bashku duke xhiruar një projekt në Los Anxhelos

Princi Harry dhe James Corden së fundmi janë parë së bahku duke filmuar një projekt të ri misterioz.

Prezantuesi i “Late Late Show” u shoqërua me ish-anëtarin e familjes mbretërore në një autobus dykatësh të hapur në Los Angeles.

Autobusi u pa të dilte nga pjesa e CBS, ku filmohet shfaqja e James, rreth mesditës dhe u shoqërua nga 3 kamera dhe gjithashtu policia.

Duke buzëqeshur në diell, Harry ishte ulur dy metra larg James për të respektuar masat e distancimit shoqëror.

Ai veshi një triko blu me mëngë të shkurtra dhe bisedoi me mikun e tij të vjetër.

Është e paqartë për çfarë saktësisht po xhironin, veçanërisht pasi Harry dhe gruaja e tij Meghan Markle, dukesha e Sussex, kanë nënshkruar një marrëveshje me Netflix për dokumentarë dhe filma.

Harry dhe James, i cili u nominua për një çmim ‘Golden Globe’, janë miq të vjetër, me komikun dhe prezantuesin të ftuar në dasmën mbretërore në 2018 me gruan e tij, Julia Carey.

Ndërkohë, çifti kohët e fundit u hapën në lidhje me marrëveshjen e tyre të re me gjigantin – Netflix.

“Fokusi ynë do të jetë në krijimin e përmbajtjes që informon por gjithashtu jep shpresë”, deklaruan ata.

“Si prindër të rinj, bërja e një programi frymëzues familjar është gjithashtu e rëndësishme për ne”.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Denoncimi i Këlliçit: Miliarda lekë të zhdukura në Bashkinë e Tiranës

Ngjarja e ardhëshme

Pandemia COVID-19, 130 milionë njerëz më shumë në botë nuk kanë ushqim të mjaftueshëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian