Prezantuesja e lajmeve hap këmbët, harron se tavolina është prej xhami

Prezantuesja e lajmeve në televizionin italiane në TG5 ishte e veshur me një fustan të zi, teksa levizë me karrike ajo si duket e harroi për një moment që ishte ulur pas një tavoline prej qelqi, dhe se gjithçka ishte transparente.

Prezantuesja nuk u tregua aspak e kujdesshme sepse nëse do të tregohej e tillë nuk do i’u dhuronte shikuesve skenën e pamjes mes këmbëve të saj.

Madje tek i njejti televizion dhe pikërisht tek e njejta studio edhe dy prezantueseve të lajmeve të cilat kishin veshur fustane dhe mini funde, i’u shihet pjesa intime. 

Image

A është kjo ide për të rritur shikueshmeri, si një lloj kurthi i televizionit apo thjesht ato gra nuk u treguan të kujdesshme.

Constanza Calabrese 38 vjeçarja, e cila një kohë të gjatë është pjesë e ekranit siç duket kësaj radhe tregoi më shumë seç duhet, nderkohë pamjet e fokusuara para pak kohe vijojnë të bëjën xhiron e internetit.

Ngjarja paraprake

Ramos barazon rekordin e Koemanit si mbrojtësi me më shumë gola në histori të El Clasicos

Ngjarja e ardhëshme

​Largimi i ushtarit të fundit jugosllav nga Sllovenia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian