Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright.

Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”.

Osmani këtë takim e ka konsideruar si të shkëlqyer dhe me rol të veçantë për vendin.

Kujtojmë, se Osmani ka takuar ehde kryeministrin e Libanit dhe presidentin e Kenisë.

Story i mëparshëm

“Unë po mbroj tokat greke”, Baçi për deklaratat e Belerit: Shqetësues mosreagimi i opozitës

Story i radhës

Shkrepje sensuale dhe mirupafshim Ibiza, Ivana Knoll bën gati valixhet

Të fundit nga