Presidenti turk dhe mbreti saudit diskutojnë lidhjet dypalëshe

Ngjarja paraprake

Transformimi i tmerrshëm i aktorit të njohur

Ngjarja e ardhëshme

Lexoni libra do t’ju shpaguhet, pronari i fabrikës në Itali shpërblen punonjësit që lexojnë – 100 euro për një libër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian