Presidenti i Turqisë dhe mbreti saudit diskutojnë përmirësimin e marrëdhënieve

Ngjarja paraprake

Këto janë 8 frutat më të shijshme dhe më të shëndetshme në botë

Ngjarja e ardhëshme

5 punë që mund t’i bëjnë dashamirët e artit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian