Presidenti i FFK-së, uron vitin e ri

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka bërë urimin e tij për vitin e ri 2021.

Urimi i të parit është në faqen zyrtare të FFK-së.

“Të dashur futbollistë, puntorë sportiv, kryetar të klubeve dhe të gjithë opinioni futboll dashës dhe juve ‘Dardanëve’ ju urojmë vitin e ri 2021, të keni të gjitha të mirat, pa pandemi me shëndet plotë dhe ekonomi shumë më të mirë.

Prandaj unë besoj se federata e futbollit bashkarisht do të bëjmë më të mirën e mundshme për futbollin në të gjitha aspektet” – u shpreh Ademi.

Ngjarja paraprake

Numri i palestinezëve në botë arriti në 13.7 milionë

Ngjarja e ardhëshme

Holanda mund të zgjasë masat parandaluese deri në shkurt

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian