Prerjet trendi të flokëve për stinën e dimrit

Shumë mendojnë se vjeshta dhe dimri janë koha kur flokët tona vijnë vërtet në vete.

Në vend se t’i kapim, mund ti lëmë ato të lëshuara pa i penguar. Ne kemi mundësinë t’i japim atë kujdesin e merituar pasi u dobësuan një sezon më parë.

Përveç prerjeve mund të eksperimentoni edhe me ngjyrën e flokëve, e cila jo domosdoshmërish duhet të jetë e errët klasike, kështu që vlen të eksperimentohet.

Duke zgjedhur atë që ju pëlqen dhe ju përshtatet ka mjaft mundësi trendi.

Image
Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Pandemia, vonojnë masat ekonomike

Ngjarja e ardhëshme

Shqiptarja flet për 'lidhjen' me aktorin e njohur të Turqisë, tregon një detaj të çuditshëm të prejardhjes së tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian