Prençi afër transferimit te skuadra e madhe në Kosovë

Ish-mbrojtësi i Llapit, Elvis Prençi është shumë afër transferimit te skuadra e Prishtinës.

Kanal10 mëson se drejtuesit bardh e kaltër e kanë kontaktuar Prençin dhe janë në bisidime të avancuara për të arritur një marrëveshje.

Përpos Prishtinës interesim për futbollistin ka shprehur edhe Egnatia, mirëpo duket që Prençi është i vendosur të mos largohet nga Kosova.

Prençi së fundmi ishte pjesë e Llapit duke arritur të fitoj edhe Kupën e Kosovës, i njëjti ka bërë karrierë edhe te klubet e ndryshme nga Shqipëria.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lajme të këqija për Gjermaninë

Story i radhës

Edhe gishtat e këmbës fshehin tipare të personalitetit, zbuloni çfarë tregojnë për ju

Të fundit nga

Jep dorëheqje Rrahman!

Greva në arsim e zgjatur për pesë javë përfundoi pa asnjë rezultat për mësimdhënësit; nxënësit humbën

AlbanianMacedonianEnglish