Portugezi përgatitet për debutimin e bujshëm

Sulmuesi i Milan-t, mes protagonistëve pozitivë në sezonin kuqezi, ka vendosur të provojë edhe karrierën si këngëtar.

Në fakt, siç ka konfirmuar vetë ai në rrjetet sociale, do të publikojë më 29 janar albumin e parë me titullin Beginning.

“Më pëlqen shumë repi dhe mendoj se është ajo që do bëj kur do t’i jap fund karrierës si futbollist. Për momentin është thjesht një gjë për të kaluar kohën”.

“Flas kryesisht për jetën time, për sakrificat e bëra për të arrritur deri këtu”, ka thënë në të kaluarën Leao për revistën Rolling Stones.

Ngjarja paraprake

Hoxhaj ua premton gjilanasve stadiumin e qytetit

Ngjarja e ardhëshme

Allegri, në dilemë

të fundit nga

Nuk grumbullohet

Ousmane Dembele nuk është grumbulluar në këtë ndeshje, pasi ka probleme me

AlbanianEnglishMacedonian