Portieri i Serie A, publikon padashje të dashurën e tij lakuriq

Portieri i Atalantas u bë protagonist i një momenti shumë të sikletshëm në Instagram. Detaji nuk u ka shpëtuar vëzhguesve më të vëmendshëm.

Juan Musso ka organizuar një surprizë romantike për të dashurën e tij Anna Ariaudo , një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe lule të bardha në dhomë, e rrethuar nga shumë tullumbace të kuqe në formë zemre.

Krejt këtë befasi ai e ndau në profilin e tij në Instagram duke etiketuar të dashurën me shprehjen “Ti je më e mira”.

Por, kur bëri foton e befasisë, ai kapi në prapavijë të dashurën e tij që ishte lakuriq, dhe fansat shpejt e vërejtën këtë moment dhe e bën virale.

Image

Fotografia e publikuar nga Juan Musso 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Austria nëshkruan ligjin për vaksinim të detyrueshëm

Story i radhës

Haas zbulon virtualisht makinën e re

Të fundit nga