Portieri i Elches befasohet nga veprimi i Messit, ky i fundit kërkon shkëmbimin e fanellave

Pas tre golave të shënuar, Barcelona arriti që të fitojë ndeshjen në La Liga ndaj Elches.

Lionel Messi ishte ylli i ndeshjes duke shënuar dy gola dhe më pas mori pjesë edhe në golin e tretë.

Martin Braithwaite gjithashtu mori një notë të lartë pasi bëri asistimin e dy golave.I

Pas ndeshjes, Edgar Badia (portieri i Elches) i kërkoi fanellën argjentinasit Messi.

Me të qeshura në fytyrë të dy shkëmbyen fanellat me njëri tjetrin, e madje Badia u befasua kur Messi e kërkoi një gjë të tillë

Ngjarja paraprake

Moti për ditën e enjte

Ngjarja e ardhëshme

​5 përfitime nëse merrni pjesë në konferencat e bizneseve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian