Politikani Agron Duka i infektuar me Covid 19

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.  Sipas burimeve, mësohet se ai është vetëkarantinuar në shtëpi. Duka ka përcjellë dhe një mesazh për të gjithë qytetarët  që të respektojnë masat, raporton Ora news.

“Të respektojmë masat, të ruajmë veten dhe të tjerët! Ju falënderojmë për bashkëpunimin”, – thuhet në një reagim të zyrës së shtypit të Partisë Agrare Ambientaliste.

Ngjarja paraprake

Fabrizi: Nuk e vëmë në pyetje neutralitetin ushtarak të Serbisë, neutraliteti politik është diçka tjetër

Ngjarja e ardhëshme

SHBA dënon sulmin e rebelëve të rajonit Tigray mbi Eritrenë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian