Policia sekuestron ekstazë, amfetaminë dhe marihuanë

Policia nga SPB Manastir me urdhër të gjykatës, sot ka bastisur shtëpinë nën pronësi të P.N.  (30) në Manastir ku janë kapur katër kilogramë amfetaminë, katër kilogram marihuanë, rreth 4000 copë tableta ekstazi, rreth 6000 euro, peshore digjitale, pajisje për paketimin e ilaçeve dhe gjë sende të tjera.  P.N.  është arrestuat ndërsa pas dokumentimit të rastit, do të parashtrohet padi konkrete.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

A është e gatshme Kosova t’i përgjigjet sulmeve eventuale ushtarake nga Serbia?

Ngjarja e ardhëshme

Elezaj pyet qytetarët e Klinës nëse duhet të dekorohet qyteti këtë fundvit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian