Policia ka ndërprerë një dasmë me 200 mysafirë në Haraçinë

Sonte rreth orës 21:30 zyrtar policore dhe të Inspektoratit të tregut kanë ndërprerë një dasmë në një objekt hotilerik në Haraçinë, mëson TV SHENJA.

Në objektin ka pasur rreth 200 persona, ndërsa policia ende është në objektin.

Po ashtu gjatë javës së kaluar policia kishte intervenuar në fshatin Gllumovë për të ndërprerë një dasmë në një objekt hotilerik, në të cilin kishin qenë të ftuar 250 persona. /

Ngjarja paraprake

Ambasadori Avni Arifi nga Dubai ka një lajm të mirë për Prishtinën

Ngjarja e ardhëshme

Komuna e Prishtinës ende pa tender për ndërtimin e strehimores për qentë endacakë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian