Policia jep detaje, kjo është gjendja e të plagosurve në Pejë

Dy persona janë plagosur gjatë ditës së djeshme në Pejë, ndërsa polica njofton se janë jashtë rrezikut për jetë.

Në raportin 24 orësh policia thotë së rasti është nën hetime.

“Rr. Eliot Engel, Pejë 10.10.2020- 12:17. Është raportuar se ka të shtëna me arme zjarri, njësiti policor ka dalur ne vend ngjarje dhe kane hasur dy viktima meshkuj kosovarë të cilët janë dërguar me vetura civile ne Spitalin Rajonal te Pejës, ku dy viktimat sipas mjekut kujdestar kane plagë te marra nga arma e zjarrit dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

Ngjarja paraprake

Kryetari i Suharekës dorëlirë: I jep tenderë bashkëpartikaut të tij, duke shkelur ligjin

Ngjarja e ardhëshme

De Bruyne befason me deklaratën: Messi te City? As që më intereson

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian