Policia italiane qëllon me armë 44 vjeçarin

Një 44 vjeçar është qëlluar nga policia italiane pasi i ka kërcënuar me thikë.

Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Romë, ku 44 vjeçari danez ka kërcënuar me thikë efektivët e policisë dhe ka refuzuar që ta hedhë thikën në tonë.

Në kuadër të kësaj situate policia italiane ka qëlluar 44 vjeçarin, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndër të tjera mësohet se ai kishte precedentë të mëparshme penale.

Ngjarja paraprake

"Jeni akuzuar nga opozita për zgjedhje të korruptuara?", kështu i përgjigjet Rama gazetares franceze

Ngjarja e ardhëshme

Temb tifozët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian