Policia e kërkon për ta arrestuar, Fjolla Morina arratiset në këtë shtet dhe poston fotot intime

Fjolla Morina duket se ka “harruar” se është në kërkim nga policia

Pasi  ka një urdhër arresti, të lëshuar nga Gjykata e Kukësit për trafikim armësh.

Këngëtarja e njohur ka vazhduar me udhëtimet e saj luksoze është parë me të dashurin e saj në Dubai.

Image

Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla

Ajo ka postuar disa fotografi nga Dubai ku shihet në shoqëri te të dashurit të saj Fisnik Syla.

Ngjarja paraprake

Pse shumica e aziatikëve nuk kanë letër higjienike në shtëpitë e tyre

Ngjarja e ardhëshme

Mineapolisi 27 milionë dollarë dëmshpërblim familjes Floyd

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian