Poem Blu mbërrin në Prishtinë, shihni befasinë që i përgatitën gjyshërit

Sot, familja Vula është bërë bashkë. Për të parën herë pas lindjes së mbesës, Poem Blu, gjyshërit Xheraldina dhe Agron e kanë takuar e cila ka ardhur bashkë me prindërit nga Gjermania.

Me rastin e kësaj dite shumë të veçantë, gjyshja Xheraldinë është përgatitur deri në detaje.

Për ardhjen e Poem Blu është dekoruar edhe shtëpia e familjes.

Image
Ngjarja paraprake

Bruksel, protestuesit dënojnë torturën kineze ndaj ujgurëve

Ngjarja e ardhëshme

Gattuso: Po humbim shumë ndeshje në të njejtën mënyrë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian