“Po i njëjti muhabet”Monika dhe Iliri flasin për debatin mes Einxhel dhe Donaldit

Monika dhe Iliri kanë folur për debatin mes Einxhel dhe Donaldit.

Pjesë nga biseda:

Monika: Po i njëjti muhabet në çdo Prime

Iliri: Del që edhe do të gërricesh

Monika: Po sigurisht, po ta shikosh pavarësisht çdo gjëjë,Donaldi i ka hapur rrugë as që i bën fare përshtypje

Iliri: Do ishte shumë më e thjeshtë një moment të uleshin dhe të bisedonin

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Barcelona dhe Sportify po e mbyllin marrëveshjen

Story i radhës

​SHBA-ja regjistron mbi 902 mijë vdekje nga COVID

Të fundit nga