“Po dridhen Beogradi dhe barrikadat”/ Agim Musliu paralajmëron: Është çështje orësh!

Eksperti i sigurisë, Agim Musliu thotë se po dridhet Beogradi dhe barrikadat e vendosura në veri nga grupet kriminale serbe.

Ai përmes një postimi në Facebook thotë se, po e ndjen që Beogradi po dridhet pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri.

Sipas tij, ato nuk do të jenë edhe shumë kohë aty.

Ai paralajmëron se heqja e tyre është çështje orësh.

Postimi i plotë:

PO DRIDHEN BEOGRADI DHE BARRIKADAT

Pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri, po e ndjej se Beogradi po dridhet.

Barrikadat po dridhen!

S’besoj se do të jenë aty edhe shumë kohë – çështje orësh!? Ndoshta?!

Story i mëparshëm

U kap me 21 kilogram kokainë, dënohet me 5 vite burg shqiptari

Story i radhës

Zhvillimet e fundit në Kosovë, Hoti-Kurtit: Barrikadat i largojnë të huajt, ju dini veç të shani

Të fundit nga

Kundër Guardiolës

Transferimi i Joao Cancelo nga Manchester City te Bayern Munih ishte padyshim një nga lëvizjet më

AlbanianMacedonianEnglish