Po digjte shaminë e beqarisë, incident në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë.

Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të ftuar VIP. 

Por një incident i vogël ka ndodhur sa për sy të keq kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarisë.

Në videon e më larte mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur padashje pak dorën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sulmohet fizikisht vëllai i Geta Beqës te lokali i tij në Gjakovë

Story i radhës

Finalja e Kupës së Kosovës: Gjilani – Prishtina, formacionet zyrtare

Të fundit nga