Plazh në Brazil, modelja Alessandra Ambrosio tregon format perfekte

Modelja e famshme Alessandra Ambrosio ka shfrytëzuar motin e mirë duke bërë plazh në Brazil.

39-vjeçarja i ka lënë të gjithë pa fjalë me format e saj trupore, edhe pse është nënë edy fëmijëve.  sfilon në rënë dhe det duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

Gjatë pushimeve me familjen në Florianopolis në Brazil, modelja ka kaluar kohë me fëmijët e saj Anja dhe Noah, përkatësisht 12 e 8 vjeç.

Image
Ngjarja paraprake

Sekretari shtetëror në Ministrinë e Kulturës Aziri takoi ministrin e Kulturës së Kosovës Valton Beqiri

Ngjarja e ardhëshme

Lushtaku: Mitrovicasit fitoren e PDK-së do t’ia dedikojnë Thaçit e Veselit

të fundit nga