Plas tek Arsenali, përplasen fizikisht

Skandal tek Arsenali ku janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin David Luiz dhe Dani Sebajos.

Siç raporton “The Athletic”, mbrojtësi brazilian e ka goditur spanjollin në hundë duke patur rredhje gjaku dhe gërvishtje.

Të dy lojtarët kur janë paraqitur ditën pasardhëse në stërvitje i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit.

Duket se situata nuk është e qetë në shtëpinë e Arsenalit pas përfundimit të pauzës së kombëtareve, por arsyeja tjetër është se “topçinjtë” nuk e kanë startuar mjaft mirë këtë sezon.

Ngjarja paraprake

Rruga drejt, debat për veton bullgare

Ngjarja e ardhëshme

Misioni i OSBE-së në Kosovë trajnon mësimdhënësit për menaxhim të stresit gjatë pandemisë COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian