Plas sherri me thika në Kamëz, mbeten të plagosur tre 17-vjeçarë

Një sherr masiv mes të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Kamëz.

Si pasojë e sherrit, janë plagosur me thikë tre adoleshentë 17-vjeçarë.

Nga konflikti, kanë mbetur të dëmtuar shtetasit E.Daku, R.Bani dhe Sh. Duraku, të gjithë 17-vjeçarë.

Konflikti mësohet se ka nisur për konflikte të dobëta, ndërsa gjithçka ndodhi jashtë një marketi.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka shoqëruar në komisariat dy autorë të dyshuar.

Ngjarja paraprake

Çfarë bëjnë drejtuesit që fitojnë menjëherë simpatinë e punonjësve të tyre?

Ngjarja e ardhëshme

Tri takime interesante na presin sot në Superligën e Kosovës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian