“Plagosën Albanin”, Beatrix me lot në sy rrëfen ëndrrën që pa mbrëmë

Ajo ka biseduar me Egzonën.

Teksa po qëndronin në banjo, këngëtarja tregoi se nuk po ndihej mirë.

Ndërkohë, Beatrix tha se ka parë një ëndërr të keqe e cila ka të bëjë me vëllain e saj, Alban Ramosaj.

“E plagosën Albanin në bark, mu në krahë kalojsha në të njëjtën rrugë”, flet ndër tjera, Beatrixa teksa komenton ëndrrën e saj derisa Egzona e ngushëllon kohë pas kohe duke e përqafuar.

Ndryshe, Beatrixa sonte është e nominuar për tu eliminuar nga shtëpia e “Big Brother VIP, bashkë me Einxhel dhe Donaldin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ademi: Mund të dilnim me 3 pikë, nëse…

Story i radhës

Të paktën 100 të vdekur nga sulmet në burgun e Jemenit

Të fundit nga