Pjanic dëshiron rikthimin në Itali

Mesfushori Miralem Pjanic po kërkon të largohet nga Barcelona.

Sipas ‘Sport’, Pjanic dëshiron të largohet nga Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës.

Raportohet se mesfushori po kërkon të rikthehet në Itali te skuadra e Juventusit.

Boshnjaku nuk ka kaluar aspak periudhë të mirë te Barcelona që nga transferimi i tij, dhe tashmë atij i është dhënë lajmi që nuk bënë pjesë në planet e Ronald Koeman për sezonin e ardhshëm.

30-vjeçari, thuhet se është i gatshëm të heqë dorë nga rroga e tij e lartë që ka në Spanjë, në mënyrë që të rikthehet te “Zonja e Vjetër”. 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ngjela paralajmëron zhvillime të reja: Hapi i parë është hedhur! Ja çfarë do të ndodhë në vijim

Ngjarja e ardhëshme

7 asyet që fshihen pas lodhjes dhe depresionit gjatë verës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian