Pista e re që afron Zinedine Zidane me PSG-në

Pa ekip që kur u largua nga Real Madrid në fund të sezonit të kaluar, trajneri francez ka disa informacione interesante që përpiqen të parashikojnë të ardhmen e tij.
Ky sezon nuk është zgjidhur ende dhe për PSG -në, që e ka Ligue 1 në rrugën e duhur, ne e dimë që peshimi është Europa si gjithmonë.

Në çdo rast, thashethemet që e mbajnë Mauricio Pochettino-n larg Parc des Princes dhe që tentojnë ta akomodojnë në këtë rast te Manchester United janë mjaft të forta.

Favoriti i madh për të marrë frenat e kësaj skuadre nëse ka një zëvendësues në stol është Zinedine Zidane.

Amine Gouiri në skenë

Për më tepër, siç ka zbuluar Footmercato.net, kjo mund të lehtësojë një nënshkrim për entitetin francez. I një lojtari shumë të vlerësuar nga drejtuesit sportiv që komandon Leonardo, duke qenë se ndan një agjent me trajnerin e lartpërmendur.

Alain Migliaccio ndërmjetëson në punët e Zidane dhe është agjent i Amine Gouiri, një sulmues francez 22-vjeçar. Një lojtar që ka 11 gola dhe 7 asistime në 27 ndeshje për Nice këtë sezon, ndaj po performon në një nivel të bujshëm.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjermani: Miliona mashtrime dhe vjedhje nga ndihmat e shtetit për Coronën

Story i radhës

8 mënyra se si seksi është i ndryshëm për njerëzit me ankth

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish