Pireva i LDK-së: Shteti si kurrë më parë është në rrezik

Kandidati për deputet i LDK-së, Avdi Pireva, tha se janë duke i sensibilizuar votuesit për rrezikun që gjendet Kosova.

Tutje, postimi i plotë i tij:

Dega e Tretë e LDK-së po mobilizohet e po bashkëbisedon me secilin qytetar të degës e të Prishtinës për ta ngritur vëmendjen e votuesit e sensibilizuar atë se shteti si kurrë më parë është në rrezik.

Bashkë me disa nga kandidatet e Prishtinës sonte u takuam me Nëndegën Velania 1 dhe Velania 2

Avdi Pireva

Ngjarja paraprake

Kessie tregon se kush do të godasë penalltitë tek Milani

Ngjarja e ardhëshme

Kroaci, i dyshuari për vrasje të katërfishtë gjendet i vdekur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian