“Piktori mediokër!”/ Profesori publikon pamjet: Ja poshtërimi që Rama ia bëri presidentit të ri të Shqipërisë

Gjatë seancës së djeshme parlamentare, Bajram Begaj u zgjodh Presidenti i Shqipërisë.

Propozimi dhe zgjedhja e tij nxiti reagime të shumta.

Së fundmi, profesori universitar, Enver Bytyçi në rrjetin e tij social Facebook publikojë dy fotografi të presidentit Bajram Begaj me kryeministrin Edi Rama.

Në fotografi shihej qartë injorimi i Ramës ndaj presidentit të ri, të cilin as nuk e shikonte me sy.

Kësisoj, Bytyçi tha se Rama nuk e do Begajn për president, madje edhe po tenton ta poshtërojë atë, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Kur dikush nuk të sheh në sy, nuk të do! Ky kryeministri këtu duket qartë që nuk e do këtë presidentin përballë! Madje përpiqet ta injorojë e poshtërojë!

Unë nuk besoj se një mjek apo një ushtarak mund të durojë në kohë pa limit pordhët e një piktori mediokër!

Image

Bajram Begaj dhe Edi Rama

Image

Bajram Begaj dhe Edi Rama

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Besimi: Masat e reja anti-krizë të jenë për kategoritë më të rrezikuara

Story i radhës

“Kuptova që je fals”, a ishte dedikim për Piquen kënga e fundit e Shakiras kur ajo i këndon tradhtisë?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish