“Pick Up” -i fundoset në ujë, në Fushë Kosovë

Një veturë e tipit “Pick Up” sot është fundosur në ujë në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës.

Në fotografi shihet se vetura është fundosur thuajse tërësisht.

Nuk raportohet për të lënduar.

Image
Ngjarja paraprake

Kuqezinjtë kërkojnë fitoren e gjashtë të njëpasnjëshme

Ngjarja e ardhëshme

Takimi i Stelës dhe Samiut i bukur dhe më shumë komplimente

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian