Pesë shenjat më të ruajtura të zodiakut, sipas një astrologu

Disa njerëz janë vërtet të vështirë për t’u njohur. Nuk është se ata nuk janë miqësorë – nëse flisni me ta, ata janë të përgjegjshëm dhe të këndshëm. Ju madje mund të shkoni mirë me ta. Megjithatë, mund të ndiheni sikur nuk i njihni ata.

Edhe pse të gjithë kanë arsyet e tyre për të mos u hapur ndaj të tjerëve , shenja e zodiakut të një personi mund të zbulojë nëse loja e gjërave afër gjoksit është vetëm pjesë e personalitetit të tyre. Shenjave më të ruajtura të zodiakut mund t’ju duhet një minutë për t’u ngrohur me dikë të ri, por janë miq të zjarrtë sapo të fitoni besimin e tyre.

Në astrologji, disa shenja të zodiakut e kanë shumë më të lehtë të hapen me të tjerët, si shenjat e zjarrit. Sipas Stina Garbis , një astrologe dhe psikike profesioniste, shenjat e zjarrit (Dashi, Luani dhe Shigjetari) priren të jenë më pak të ruajtura nga të gjithë. “Ju mund të gjeni rrugën tuaj për të hyrë në hiret e mira të një shenje zjarri shumë lehtë, sepse ata janë më të fokusuar në pëlqimin sesa të përdoren”, thotë ajo.

Përveç shenjave të zjarrit, shenjat e ajrit Binjakët dhe Peshorja janë gjithashtu mjaft të pambrojtura. Binjakët e drejtuar nga Mërkuri i pëlqen të flasë dhe të takojë njerëz të rinj, dhe Peshorja është shumë zemërmirë nga natyra dhe pëlqen të shohë të mirën tek njerëzit.

Megjithatë, ka shenja të tjera të zodiakut që nuk duan të hapen aq lehtë. Lexoni për të mësuar rreth pesë shenjave më të ruajtura të zodiakut:

Gaforrja

Virgjëresha

Akrepi

Bricjapi

Ujori

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukraina ka pranuar gati 20 mijë raketa antitank dhe kundërajror deri më tani

Story i radhës

Sondazhi i IRI-t tregon se në Maqedoni të Veriut ka rritje të ndikimit Rus dhe Kinez

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish