Persona të maskuar grabisin dhe dhunojnë me sende të forta pronarin e banesës

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Kavajë. 2 persona raportohet se kanë tentuar të vjedhin një banesë dhe kanë dhunuar pronarin e banesës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zik-Xhafaj të Kavajës.

Dy personat raportohet se kanë qenë të maskuar dhe e kanë dhunuar me sende të forta pronarin e banesës.

Pasi kanë dhunuar pronarin e shtëpisë, autorët e dyshuar janë larguar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve.

Ngjarja paraprake

Fauci akoma këshilltari kryesor në luftën kundër coronavirusit, bisedon me administratën e re – pajtohen që të pranojnë rekomandimet e tij

Ngjarja e ardhëshme

Senati amerikan konfirmon gjeneralin Lloyd Austin si Sekretar të Mbrojtjes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian